Menu

Detská posteľ 180cm x 80cm s vlastným motívom

Ak si chcete vytvoriť vlastný dizajn nábytku, je potrebné sa registrovať a byť prihlásený na stránke

Obrázok, ktorý použijete pri vytváraní dizajnu, sa ukladá na náš server.
Práve preto je potrebné byť registrovaný a prihlásený, aby sme dokázali zabezpečiť bezpečnosť uchovania obrázkov.

Obrázok bude následne použitý pre výrobu motívu na nábytok.

Výrobok je na objednávku s dodacou dobou do 14-21dní.

 

Po prijatí objednávky s Vašim dizajnom Vás budeme kontaktovať, či je Vami vybraný obrázok je v dobrej kvalite, aby sme ho mohli vytlačiť. 

 

Ak by náhodou nebol obrázok v dobrom formáte pre tlač, samozrejme budeme hľadať cestu ako zlepšiť kvalitu obrázka, alebo spoločne vyberieme iný prijateľný obrázok.

 

100.00 170.00  s DPH

Vymazať

Premýšľate nad kúpou novej detskej postele pre svoje dieťa? Chcete, aby bola táto posteľ kvalitná a zároveň nezruinovala vašu peňaženku? V tom prípade si Vám dovoľujeme predstaviť našu detskú posteľ. Veríme, že Vášmu dieťaťu sa bude v tejto posteli sladko zaspávať a prijemne zobúdzať. V cene postele je aj rošt.

Matrac postele má veľkosť:   180cm x 80cm

Ponúkame nasledovné varianty detských postelí:

Chcete pozrieť našu ponuku detských postelí?

Jednolôžkové postele

Rozkladacie postele

Snažíme sa, aby ste si našli u nás v ponuke rôzne motívy pre chlapčenské postele ale aj pre dievčenské postele. Ku posteliam ponúkame aj nočné stolíky, ktorý sú vždy v danom vybranom motíve. V ponuke máme nočné stolíky jednozásuvkové, alebo dvojzásuvkové nočné stolíky.

Samozrejme, závisí iba na Vás, pre ktorý z variantov sa rozhodnete. V prípade, že chcete svojmu dieťaťu dopriať viac úložného priestoru, rozhodnite sa pre variant so zásuvkou. Táto detská posteľ, podobne ako ďalšie naše produkty je vyrobená z bielej drevotriesky. Má oblé hrany, vďaka čomu sa výrazne znižuje riziko poranenia dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek pri zásuvke, sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri páde.

V prípade, že sa rozhodnete objednať si túto posteľ aj spolu s motívom, bude obsahovať nálepky s laminovaciou fóliu. Sú tak odolné voči drobným odreninám. Taktiež si nevyžadujú náročnú údržbu. Postačí ich pretrieť teplou mydlovou vodou.

Tovar bude dodaný v rozloženom stave spolu s priloženými zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.