Menu

Detský kontajner - Srdiečka

 

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: 14-21dní.

Rozmery kontajnera: Výška 65cm x šírka 40cm x hĺbka 50cm.

Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

55.00  s DPH

Dostupné u nášho dodávateľa

Kontajner s detským motívom, ktorý má 2 zásuvky a ďalší malý úložný priestor. Vaše dieťa si môže tak mať prehľadne roztriedené zošity, písacie, či maľovacie potreby.

Tento kontajner sa predáva aj vo variante ako písací stôl s kontajnerom, ktorý je cenovo výhodnejší ako keby ste mali kupovať kontajner a písací stôl samostatne.

Taktiež máme v ponuke písací stôl so zásuvkami, kde si môžete vybrať variant so zásuvkami na ľavej alebo pravej strane stola.

Rozmery kontajnera: Výška 65cm x šírka 40cm x hĺbka 50cm.

Detský kontajne, podobne ako ďalšie naše produkty, je vyrobený z bielej drevotriesky o hrúbke 18mm, takže je dostatočne pevný na dlhoročné používanie.  Má oblé hrany, vďaka čomu výrazne predchádzame možnému poraneniu dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri pohybe. V prípade, že sa rozhodnete objednať si tento stôl spolu s motívom, bude obsahovať nálepky potiahnuté laminovacou fóliou, ktoré už budú nalepené na nábytku. Sú odolné voči drobným odreninám. Taktiež si nevyžadujú náročnú údržbu prežoe postačí ich pretrieť teplou vodou. Nožičky stola sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jeho jednoduchá manipulácia v priestore. Kontajner je na kolieskach. Tovar bude dodaný v rozloženom stave spolu s priloženým zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.