Menu

Detský písací stôl s kontajnerom - bez motívu

 

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: 14-21dní.

Rozmery písacieho stola: výška 74cm x šírka 130cm x hĺbka 55cm Rozmery kontajnera: výška 65cm x šírka 40cm x hĺbka 50cm.

Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

95.00  s DPH

Detský písací stôl patrí do každej izby, kde je školopovinné dieťa. Dodávame ho spolu s 2 zásuvkami, do ktorých sa zmestia potrebné školské zošity, knihy, pomôcky ale aj iné neškolské veci.

Detský písací stôl má rozmery:

Rozmery písacieho stolavýška 74cm x šírka 130cm x hĺbka 55cm
Rozmery kontajnera: výška 65cm x šírka 40cm x hĺbka 50cm. 

Kompletná ponuka detských stolov a príslušenstva

Písací stôl so zásuvkami, podobne ako ďalšie naše produkty, je vyrobený z bielej drevotriesky o hrúbke 18mm, takže je dostatočne pevný na dlhoročné používanie.  Má oblé hrany, vďaka čomu výrazne predchádzame možnému poraneniu dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri pohybe. V prípade, že sa rozhodnete objednať si tento stôl spolu s motívom, bude obsahovať nálepky potiahnuté laminovacou fóliou, ktoré už budú nalepené na nábytku. Sú odolné voči drobným odreninám. Taktiež si nevyžadujú náročnú údržbu prežoe postačí ich pretrieť teplou vodou. Nožičky stola sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jeho jednoduchá manipulácia v priestore. Kontajner je na kolieskach. Tovar bude dodaný v rozloženom stave spolu s priloženým zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.