Detský stolček - Skateboardista

 

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: do 3-5 pracovných dní

Rozmery: Výška: 22cm x Šírka: 40cm x Dĺžka: 23cm

Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

15.00  s DPH

Vyberte si spôsob, akým chcete personalizovať Váš nový nábytok.
Vlastný text (+5.00 €)
Vlastný motív / obrázok (+10.00 €)
Obrázok nahráte (máte ho uložený v počítači),
alebo nám poskytnete link na obrázok.
Nahrám obrázok
Poskytnem link na obrázok
Prosím uveďte Vaše požiadavky na vlastný motiv.
Môžete tu uviesť farbu textu, font písma, prípadne iné požiadavky, ktorým sa Vám budeme snažiť vyhovieť.
Cena za nábytok
Cena za príslušenstvo/dizajn
Cena celkom

Detský stolček vhodný do každej detskej izby. Stolček je ľahký, deti ho môžu premiestňovať na miesto kde ho len potrebujú. Nálepka je potiahnutá odolnou laminátovou vrstvou, ktorá je umývateľná a ľahko sa tak nezničí grafický motív stolčeka. Okraje stolčeka sú pogumované a tak sú bezpečnejšie pre deti ako bežné ostré hrany.

Rozmery detského stolčeka:

Stolček:
  • šírka: 22cm
  • hĺbka: 40cm
  • výška: 23cm

Z čoho je vyrobený náš nábytok?

Detský nábytok, ktorý vidíte u nás v internetovom obchode sa vyrába z bielej drevotriesky. Používame drevotriesku slovenskej výroby KRONOSPAN (bývalá BUČINA) (odkaz na výrobcu: https://sk.kronospan-express.com/sk/products/view/kronodesign/laminovane-dosky/laminovane-drevotrieskove-dosky/laminovane-dosky-1#c=15  ) bielej farby.  Zvolili sme bielu farbu laminátu, pretože je najpoužívanejšia a biela farba sa hodí do každého interiéru. Výrobca uvádza nasledovné výhody použitia laminovanej drevotriesky v nábytkoch: “cenovo výhodné, rozsiahla škála dekorov, vysoká trvanlivosť a odolnosť, vysoká stabilita”. Používame drevotriesku hrúbky 18mm, ktorá patrí medzi pevnejšie a ale aj drahšie. Dávajte si pozor keď budete pozerať nábytok v iných predajniach, aby mal hrúbku aspoň 18mm, pretože pri tenších drevotrieskach už dochádza k menšej nosnosti, pevnosti a tak aj trvanlivosti.

Dbáme na to, aby sa Vám nezačali po čase odliepať hrany nábytkov. Treba si dávať pozor aj pri nákupe iných druhov nábytkov u iných predajcov, aby tieto hrany neboli iba z laminátovej hranovacej pásky, pretože sú veľmi tenké a po krátkom čase sa začnú odliepať a šúpať preč z nábytku. My dávame dôraz na to aby Váš nábytok vydržal dlhšie. Používame drahšie ale za to kvalitnejšie ABS hrany, ktoré sú hrubšie, pevnejšie a odolnejšie.

Taktiež sme začali používať oblé ABS narážacie hrany, ktoré ako vidíte na obrázku, sú vypuklejšie do priestoru a tak nie sú ostré ako bežné hrany. Myslíme na Vaše deti a na ich bezpečnosť, keď sa hrajú v detskej izbe. Taktiež prispievajú k celkovému dizajnu nášho nábytku.

Ak si pozeráte u nás nábytok, ktorý má zásuvky, tak máte na výber z viacerých druhov kovaní. Najlacnejšie sú kolieskové výsuvy (obrázok vľavo), ktoré sú pevné a zabezpečujú netrhaný (plynulý) pohyb zásuvkou von aj späť.

Kvalitnejšou variantov sú guličkové výsuvy (obrázok vpravo), ktoré sú pevnejšie, majú plynulejší chod a ponúkame ich aj vo verzií s doťahom (pri zatlačení zásuvky sa zásuvka sama dovrie – dokončí zatvárací cyklus automaticky).

Ako máte možnosť vidieť na našich nábytkoch, tak úchytky ako poznáte nevidíte 🙂 Dbáme na bezpečnosť Vašich detí a tak sme zvolili namiesto madiel a držiakov výrezy priamo v zásuvkách. Ak deti behajú okolo nábytku, tak sa často oblečením alebo telom zachytávajú o všetko okolo, a tak sme radšej zvolili túto našu bezpečnejšiu variantu.

Nálepky robia Vašu izbu jedinečnou! V našej ponuke si môžete vybrať z veľkého počtu rôznych druhov motívov. Všetky tieto motívy sú buď nami vyrobené na zákazku, alebo zakúpené s potrebnou licenciou. Ak však nenájdete u nás motív, ktorý sa Vám páči, môžete nás kontaktovať a pokúsime sa Vám splniť želanie výrobou motívu „na mieru“.  

Všetky motívy sa tlačia na nálepku, ktorá sa potiahne laminátovou pevnou priesvitnou fóliou, aby bola odolná voči drobným poškodeniam. Vďaka tejto fólii je možné zabezpečiť dlhodobú trvácnosť nálepky a možnosť umývať nábytok vlhkou handrou.

Výrobok Vám už príde s nalepenou fóliou, nemusíte mať tak starosti, že si ju budete na výrobok lepiť sami. 

Súbory cookie používame na zlepšenie vášho zážitku na našej webovej stránke. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.
Začnite písať a začnú sa zobazovať nájdené produkty.
Shop
0 Nákupný zoznam
0 items Cart
Môj účet

Prihlásiť sa

Zatiaľ nemáte účet?