Menu

Knižnica - Jednorožec - M

 

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: 14-21dní.

Rozmery knižnice sú:
výška 145cm x šírka 80cm x hĺbka 50cm
.

dve zásuvky a dve poličky (3 úložné priestory).

Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

100.00  s DPH

Dostupné u nášho dodávateľa

Naša detská knižnica poskytne Vám a Vášmu dieťaťu dostatok priestoru potrebného na uloženie množstva vecí, ako sú hračky, oblečenie, prechodné oblečenie a rôzne iné potrebnosti. Ponúka 2-zásuvky, ktoré sú dostatočne veľké pre Vaše potreby. V knižnici sú aj 2 poličky, ktorá rozdeľuje úložný priestor na tri časti. Vhodné sú taktiež pre hračky, knižky, plyšáky alebo iné veci, ktoré môžu byť vidieť v detskej izbe. Naša detská izba je tak vhodná pre chlapcov aj dievčatá.

Rozmery knižnice sú: výška 145cm x šírka 80cm x hĺbka 50cm

Chcete pozrieť našu ponuku detských knižníc?

Táto detská knižnica, podobne ako ďalšie naše nábytky je vyrobená z bielej drevotriesky. Má oblé hrany, vďaka čomu sa výrazne znižuje riziko poranenia dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri páde.

Obrázkové motívy sú špeciálne nálepky potiahnuté laminovacou fóliou (máme v ponuke veľké množstvo detských motívov). Nálepky sú prilepené na zodpovedajúcich častiach knižnice. Nálepky sú odolné voči drobným odreninám, ktoré môžu nastať pri hraní sa dieťata v detskej izbe. Taktiež nevyžadujú náročnú údržbu, stačí ich pretrieť teplou mydlovou vodou. Nožičky knižnice sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jednoduchá manipulácia v priestore. Tovar je dodaný v rozloženom stave spolu s priloženými zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.