Komoda - Lokomotíva - M

 

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: do 3-5 pracovných dní.

Rozmery komody sú:
výška 80cm x šírka 80cm x hĺbka 50cm
.

tri zásuvky.

Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

100.00  s DPH

Kolieskový výsuv - Základný zásuvkový výsuv pre nábytok
Guličkový výsuv bez doťahu - Kvalitný a pevný zásuvkový výsuv pre nábytok
Guličkový výsuv s doťahom - Kvalitný a pevný zásuvkový výsuv pre nábytok, ktorý dovrie sám zásuvku pri jej zatvorení
Kolieskový výsuv
Guličkový výsuv bez doťahu (+12.00 €)
Guličkový výsuv s doťahom (+24.00 €)
Vyberte si spôsob, akým chcete personalizovať Váš nový nábytok.
Vlastný text (+5.00 €)
Vlastný motív / obrázok (+10.00 €)
Obrázok nahráte (máte ho uložený v počítači),
alebo nám poskytnete link na obrázok.
Nahrám obrázok
Poskytnem link na obrázok
Prosím uveďte Vaše požiadavky na vlastný motiv.
Môžete tu uviesť farbu textu, font písma, prípadne iné požiadavky, ktorým sa Vám budeme snažiť vyhovieť.
Cena za nábytok
Cena za príslušenstvo/dizajn
Cena celkom

Naša detská komoda poskytne Vám a Vášmu dieťaťu dostatok priestoru potrebného na uloženie množstva vecí, ako sú hračky, oblečenie, prechodné oblečenie a rôzne iné potrebnosti. Ponúka 3-zásuvky, ktoré sú dostatočne veľké pre Vaše potreby. Náš nábytok do detskej izby vhodný pre chlapcov aj dievčatá.

Rozmery komody sú: výška 78cm x šírka 80cm x hĺbka 50cm

Chcete pozrieť našu ponuku detských komôd?

Táto detská komoda, podobne ako ďalšie naše nábytky je vyrobená z bielej drevotriesky. Má oblé hrany, vďaka čomu sa výrazne znižuje riziko poranenia dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri páde.

Obrázkové motívy sú špeciálne nálepky potiahnuté laminovacou fóliou (máme v ponuke veľké množstvo detských motívov). Nálepky sú prilepené na zodpovedajúcich častiach knižnice. Nálepky sú odolné voči drobným odreninám, ktoré môžu nastať pri hraní sa dieťata v detskej izbe. Taktiež nevyžadujú náročnú údržbu, stačí ich pretrieť teplou mydlovou vodou. Nožičky knižnice sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jednoduchá manipulácia v priestore. Tovar je dodaný v rozloženom stave spolu s priloženými zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.

Z čoho je vyrobený náš nábytok?

Detský nábytok, ktorý vidíte u nás v internetovom obchode sa vyrába z bielej drevotriesky. Používame drevotriesku slovenskej výroby KRONOSPAN (bývalá BUČINA) (odkaz na výrobcu: https://sk.kronospan-express.com/sk/products/view/kronodesign/laminovane-dosky/laminovane-drevotrieskove-dosky/laminovane-dosky-1#c=15  ) bielej farby.  Zvolili sme bielu farbu laminátu, pretože je najpoužívanejšia a biela farba sa hodí do každého interiéru. Výrobca uvádza nasledovné výhody použitia laminovanej drevotriesky v nábytkoch: “cenovo výhodné, rozsiahla škála dekorov, vysoká trvanlivosť a odolnosť, vysoká stabilita”. Používame drevotriesku hrúbky 18mm, ktorá patrí medzi pevnejšie a ale aj drahšie. Dávajte si pozor keď budete pozerať nábytok v iných predajniach, aby mal hrúbku aspoň 18mm, pretože pri tenších drevotrieskach už dochádza k menšej nosnosti, pevnosti a tak aj trvanlivosti.

Dbáme na to, aby sa Vám nezačali po čase odliepať hrany nábytkov. Treba si dávať pozor aj pri nákupe iných druhov nábytkov u iných predajcov, aby tieto hrany neboli iba z laminátovej hranovacej pásky, pretože sú veľmi tenké a po krátkom čase sa začnú odliepať a šúpať preč z nábytku. My dávame dôraz na to aby Váš nábytok vydržal dlhšie. Používame drahšie ale za to kvalitnejšie ABS hrany, ktoré sú hrubšie, pevnejšie a odolnejšie.

Taktiež sme začali používať oblé ABS narážacie hrany, ktoré ako vidíte na obrázku, sú vypuklejšie do priestoru a tak nie sú ostré ako bežné hrany. Myslíme na Vaše deti a na ich bezpečnosť, keď sa hrajú v detskej izbe. Taktiež prispievajú k celkovému dizajnu nášho nábytku.

Ak si pozeráte u nás nábytok, ktorý má zásuvky, tak máte na výber z viacerých druhov kovaní. Najlacnejšie sú kolieskové výsuvy (obrázok vľavo), ktoré sú pevné a zabezpečujú netrhaný (plynulý) pohyb zásuvkou von aj späť.

Kvalitnejšou variantov sú guličkové výsuvy (obrázok vpravo), ktoré sú pevnejšie, majú plynulejší chod a ponúkame ich aj vo verzií s doťahom (pri zatlačení zásuvky sa zásuvka sama dovrie – dokončí zatvárací cyklus automaticky).

Ako máte možnosť vidieť na našich nábytkoch, tak úchytky ako poznáte nevidíte 🙂 Dbáme na bezpečnosť Vašich detí a tak sme zvolili namiesto madiel a držiakov výrezy priamo v zásuvkách. Ak deti behajú okolo nábytku, tak sa často oblečením alebo telom zachytávajú o všetko okolo, a tak sme radšej zvolili túto našu bezpečnejšiu variantu.

Nálepky robia Vašu izbu jedinečnou! V našej ponuke si môžete vybrať z veľkého počtu rôznych druhov motívov. Všetky tieto motívy sú buď nami vyrobené na zákazku, alebo zakúpené s potrebnou licenciou. Ak však nenájdete u nás motív, ktorý sa Vám páči, môžete nás kontaktovať a pokúsime sa Vám splniť želanie výrobou motívu „na mieru“.  

Všetky motívy sa tlačia na nálepku, ktorá sa potiahne laminátovou pevnou priesvitnou fóliou, aby bola odolná voči drobným poškodeniam. Vďaka tejto fólii je možné zabezpečiť dlhodobú trvácnosť nálepky a možnosť umývať nábytok vlhkou handrou.

Výrobok Vám už príde s nalepenou fóliou, nemusíte mať tak starosti, že si ju budete na výrobok lepiť sami. 

Súbory cookie používame na zlepšenie vášho zážitku na našej webovej stránke. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.
Začnite písať a začnú sa zobazovať nájdené produkty.
Shop
0 Nákupný zoznam
0 items Cart
Môj účet

Prihlásiť sa

Zatiaľ nemáte účet?