Určite ste sa stretli pri kúpe nábytku aj s takou myšlienkou, čo ak sa dieťaťu zmení najobľúbenejšia postavička a tak detská izba stratí šmrnc? Málokto si spomenie, že pred 10timi rokmi išiel v telke Mišiak Stuart Little, Garfield alebo Doba ľadová. Veď keď už kupujeme detskú izbu, tak by bolo najlepšie, aby vydržala dieťaťu kým nepôjde na vysokú školu. Predsa, zmena detskej izby nie je lacná záležitosť.

Zmena dizajnu detskej izby

Jednou z hlavných výhod nášho detského nábytku je, že ho vyrábame v bielej neutrálnej farbe a aj bez dodaných motívov je nábytok pekný a vhodný do každej izby. Motívy sa potom nalepujú na predné časti nábytkov, kde sú dvierka alebo čielka zásuviek. Nálepky sa dajú odlepiť z nábytku a tak máte čisto biely nábytok.

Ak by ste však chceli prelepiť tieto časti iným motívom, samozrejme ponúkame Vám aj túto službu.

Postup zmeny dizajnu detskej izby

  1. Vyberte si iný motív z našej ponuky motívov (https://mojekralovstvo.sk/kategoria-produktu/motivy/), ktorý motív by sa Vám páčil.
  2. Môžete si vymyslieť vlastný motív pre detský nábytok, ktorý si môžete pozrieť ako by vyzeral na nábytku pomocou nášho nábytkového dizajnéra (https://mojekralovstvo.sk/kategoria-produktu/vlastne-motivy/).
  3. Napíšte nám mail (https://mojekralovstvo.sk/kontaktujte-nas/) s motívom, ktorý by sa Vám páčil na Vašom nábytku v detskej izbe. Taktiež pre aké nábytky, ktoré už máte doma, chcete zmeniť motívy.
  4. Pošleme Vám cenovú ponuku, koľko by stála zmena motívov pre tieto nábytky ak by ste nám zaslali čielka, alebo ak by sme Vám vyrobili nové čielka.
  5. Ak budete súhlasiť s cenovou ponukou, zašlete nám predné čielka z Vášho nábytku, my ich prelepíme novým motívom a zašleme späť na Vašu adresu + poštové náklady. Dodacia doba služby je do 10 dní od prijatia Vašich čielok.

Orientačné ceny služby zmena motívu

Cena tejto služby je na základe počtu preliepaných nábytkov, celkovej plochy preliepaných plôch a typu motívu.

Orientačný cenník

Zásuvka šírka 40cm = 4EUR s DPH
Zásuvka šírka 80cm = 8EUR s DPH

Cenník prelepenia nálepok podľa nábytkov:

Knižnica S – výška 110cm = 16EUR s DPH
Knižnica M – výška 145cm = 16EUR s DPH
Knižnica L – výška 180cm = 24EUR s DPH
Komoda S – šírka 40cm = 12EUR s DPH
Komoda M – šírka 80cm = 24EUR s DPH
Skriňa S – šírka 40cm = 12EUR s DPH
Skriňa M – šírka 80cm = 24EUR s DPH
Posteľ šírka 70cm = 25EUR s DPH
Posteľ šírka 80cm = 30EUR s DPH
Nočný stolík – 1 zásuvka = 4EUR s DPH

V prípade prelepenia viacerých nábytkov ponúkame individuálne zľavy.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *