Nočný stolík - Macko - 2 zásuvky

 

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: do 3-5 pracovných dní.

Rozmery knižnice sú:
výška 55cm x šírka 40cm x hĺbka 50cm
.

dve zásuvky.

Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

60.00  s DPH

Kolieskový výsuv - Základný zásuvkový výsuv pre nábytok
Guličkový výsuv bez doťahu - Kvalitný a pevný zásuvkový výsuv pre nábytok
Guličkový výsuv s doťahom - Kvalitný a pevný zásuvkový výsuv pre nábytok, ktorý dovrie sám zásuvku pri jej zatvorení
Kolieskový výsuv
Guličkový výsuv bez doťahu (+8.00 €)
Guličkový výsuv s doťahom (+16.00 €)
Vyberte si spôsob, akým chcete personalizovať Váš nový nábytok.
Vlastný text (+5.00 €)
Vlastný motív / obrázok (+10.00 €)
Obrázok nahráte (máte ho uložený v počítači),
alebo nám poskytnete link na obrázok.
Nahrám obrázok
Poskytnem link na obrázok
Prosím uveďte Vaše požiadavky na vlastný motiv.
Môžete tu uviesť farbu textu, font písma, prípadne iné požiadavky, ktorým sa Vám budeme snažiť vyhovieť.
Cena za nábytok
Cena za príslušenstvo/dizajn
Cena celkom

Kúpili ste svojmu dieťaťu posteľ? Myslíte si, že k posteli nevyhnutne patrí aj nočný stolík? Ak áno, tak nech sa páči, ponúkame Vám detský nočný stolík. Je určený pre dievčatá, ale aj pre chlapcov, záleží na tom, aký motív si k nemu vyberiete. Je to len a len na Vás či na Vašom dieťati.

Nočný stolík ponúka dve zásuvky.
Rozmery komody sú: výška 55cm x šírka 40cm x hĺbka 50cm

Do tohto nočného stolíka sa tak zmestí množstvo vecí, ktoré Vaše dieťa potrebuje. Môže si tak do zásuvky odložiť vreckovky či puzdro na okuliare. V úložnom priestore sa môže nachádzať knižka, ktorú si Vaše dieťa číta alebo, ktorú mu Vy čítate pred spaním. Túto knižku tak môžete mať vždy po ruke.

Chcete pozrieť našu ponuku detských nočných stolíkov?

Nočný stolík, podobne ako ďalšie naše produkty je vyrobený z bielej drevotriesky. Má oblé hrany, vďaka čomu je možné výrazne predchádzať poraneniu dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo na nábytok s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri páde. V prípade, že sa rozhodnete objednať si náš nočný stolík spolu s motívom, bude obsahovať nálepky s laminovaciou fóliu. Sú tak odolné voči drobným odreninám. Taktiež si nevyžadujú náročnú údržbu. Postačí ich pretrieť teplou mydlovou vodou. Nožičky nočného stolíka sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jeho jednoduchá manipulácia v priestore. Tovar bude dodaný v rozloženom stave spolu s priloženými zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.

Z čoho je vyrobený náš nábytok?

Detský nábytok, ktorý vidíte u nás v internetovom obchode sa vyrába z bielej drevotriesky. Používame drevotriesku slovenskej výroby KRONOSPAN (bývalá BUČINA) (odkaz na výrobcu: https://sk.kronospan-express.com/sk/products/view/kronodesign/laminovane-dosky/laminovane-drevotrieskove-dosky/laminovane-dosky-1#c=15  ) bielej farby.  Zvolili sme bielu farbu laminátu, pretože je najpoužívanejšia a biela farba sa hodí do každého interiéru. Výrobca uvádza nasledovné výhody použitia laminovanej drevotriesky v nábytkoch: “cenovo výhodné, rozsiahla škála dekorov, vysoká trvanlivosť a odolnosť, vysoká stabilita”. Používame drevotriesku hrúbky 18mm, ktorá patrí medzi pevnejšie a ale aj drahšie. Dávajte si pozor keď budete pozerať nábytok v iných predajniach, aby mal hrúbku aspoň 18mm, pretože pri tenších drevotrieskach už dochádza k menšej nosnosti, pevnosti a tak aj trvanlivosti.

Dbáme na to, aby sa Vám nezačali po čase odliepať hrany nábytkov. Treba si dávať pozor aj pri nákupe iných druhov nábytkov u iných predajcov, aby tieto hrany neboli iba z laminátovej hranovacej pásky, pretože sú veľmi tenké a po krátkom čase sa začnú odliepať a šúpať preč z nábytku. My dávame dôraz na to aby Váš nábytok vydržal dlhšie. Používame drahšie ale za to kvalitnejšie ABS hrany, ktoré sú hrubšie, pevnejšie a odolnejšie.

Taktiež sme začali používať oblé ABS narážacie hrany, ktoré ako vidíte na obrázku, sú vypuklejšie do priestoru a tak nie sú ostré ako bežné hrany. Myslíme na Vaše deti a na ich bezpečnosť, keď sa hrajú v detskej izbe. Taktiež prispievajú k celkovému dizajnu nášho nábytku.

Ak si pozeráte u nás nábytok, ktorý má zásuvky, tak máte na výber z viacerých druhov kovaní. Najlacnejšie sú kolieskové výsuvy (obrázok vľavo), ktoré sú pevné a zabezpečujú netrhaný (plynulý) pohyb zásuvkou von aj späť.

Kvalitnejšou variantov sú guličkové výsuvy (obrázok vpravo), ktoré sú pevnejšie, majú plynulejší chod a ponúkame ich aj vo verzií s doťahom (pri zatlačení zásuvky sa zásuvka sama dovrie – dokončí zatvárací cyklus automaticky).

Ako máte možnosť vidieť na našich nábytkoch, tak úchytky ako poznáte nevidíte 🙂 Dbáme na bezpečnosť Vašich detí a tak sme zvolili namiesto madiel a držiakov výrezy priamo v zásuvkách. Ak deti behajú okolo nábytku, tak sa často oblečením alebo telom zachytávajú o všetko okolo, a tak sme radšej zvolili túto našu bezpečnejšiu variantu.

Nálepky robia Vašu izbu jedinečnou! V našej ponuke si môžete vybrať z veľkého počtu rôznych druhov motívov. Všetky tieto motívy sú buď nami vyrobené na zákazku, alebo zakúpené s potrebnou licenciou. Ak však nenájdete u nás motív, ktorý sa Vám páči, môžete nás kontaktovať a pokúsime sa Vám splniť želanie výrobou motívu „na mieru“.  

Všetky motívy sa tlačia na nálepku, ktorá sa potiahne laminátovou pevnou priesvitnou fóliou, aby bola odolná voči drobným poškodeniam. Vďaka tejto fólii je možné zabezpečiť dlhodobú trvácnosť nálepky a možnosť umývať nábytok vlhkou handrou.

Výrobok Vám už príde s nalepenou fóliou, nemusíte mať tak starosti, že si ju budete na výrobok lepiť sami. 

Súbory cookie používame na zlepšenie vášho zážitku na našej webovej stránke. Prehliadaním tejto webovej stránky vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.
Začnite písať a začnú sa zobazovať nájdené produkty.
Shop
0 Nákupný zoznam
0 items Cart
Môj účet

Prihlásiť sa

Zatiaľ nemáte účet?