Detská knižnica – bez motívu – S

85.00  s DPH

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: 14-21dní.

Vytvorte si vlastný dizajn nábytku – detskej knižnice s vlastným motívom. Rozmery knižnice sú: výška 110cm x šírka 80cm x hĺbka 50cm. Má dve zásuvky a jednu poličku (2 úložné priestory).
Ak Vám nevyhovuje rozmer, pozrite si iné knižnice z našej ponuky:
Detská knižnica s vlastným motívom veľkosť  M (výška 145cm x šírka 80cm x hĺbka 50cm), alebo
Detská knižnica s vlastným motívom veľkosť  L (výška 180cm x šírka 80cm x hĺbka 50cm ).
Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

 

Popis

Naša detská knižnica poskytne Vám a Vášmu dieťaťu dostatok priestoru potrebného na uloženie množstva vecí, ako sú hračky, oblečenie, prechodné oblečenie a rôzne iné potrebnosti. Ponúka 2 zásuvky, ktoré sú dostatočne veľké pre Vaše potreby. V knižnici je aj jedna polička, ktorá rozdeľuje úložný priestor na dve časti. Vhodné sú taktiež pre hračky, knižky, plyšáky alebo iné veci, ktoré môžu byť vidieť v detskej izbe.

Rozmery knižnice sú: výška 145cm x šírka 80cm x hĺbka 50cm

Navrhnite si vlastný dizajn nábytku:

Alebo si chcete pozrieť našu ponuku detských knižníc?

Táto detská knižnica, podobne ako ďalšie naše nábytky je vyrobená z bielej drevotriesky. Má oblé hrany, vďaka čomu sa výrazne znižuje riziko poranenia dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri páde.

Obrázkové motívy sú špeciálne nálepky potiahnuté laminovacou fóliou (máme v ponuke veľké množstvo detských motívov alebo si môžete navrhnúť vlastný dizajn nábytku). Nálepky sú prilepené na zodpovedajúcich častiach knižnice. Nálepky sú odolné voči drobným odreninám, ktoré môžu nastať pri hraní sa dieťata v izbe . Taktiež nevyžadujú náročnú údržbu, stačí ich pretrieť teplou mydlovou vodou. Nožičky knižnice sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jednoduchá manipulácia v priestore. Tovar je dodaný v rozloženom stave spolu s priloženými zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť47 kg
Rozmery50 × 80 × 110 cm

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other

    Menu