Detský nočný stolík 1 zásuvka – bez motívu

48.00  s DPH

 

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: 14-21dní.

Rozmery knižnice sú:
výška 55cm x šírka 40cm x hĺbka 50cm
.

jednu zásuvku a odkladací priestor.

Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

Popis

Kúpili ste svojmu dieťaťu posteľ? Myslíte si, že k posteli nevyhnutne patrí aj nočný stolík? Ak áno, tak nech sa páči, ponúkame Vám detský nočný stolík. Je určený pre dievčatá, ale aj pre chlapcov, záleží na tom, aký motív si k nemu vyberiete. Je to len a len na Vás či na Vašom dieťati.

Nočný stolík ponúka jednu zásuvku.
Rozmery komody sú: výška 55cm x šírka 40cm x hĺbka 50cm

Do tohto nočného stolíka sa tak zmestí množstvo vecí, ktoré Vaše dieťa potrebuje. Môže si tak do zásuvky odložiť vreckovky či puzdro na okuliare. V úložnom priestore sa môže nachádzať knižka, ktorú si Vaše dieťa číta alebo, ktorú mu Vy čítate pred spaním. Túto knižku tak môžete mať vždy po ruke.

Chcete pozrieť našu ponuku detských nočných stolíkov?

Nočný stolík, podobne ako ďalšie naše produkty je vyrobený z bielej drevotriesky. Má oblé hrany, vďaka čomu je možné výrazne predchádzať poraneniu dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo na nábytok s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri páde. V prípade, že sa rozhodnete objednať si náš nočný stolík spolu s motívom, bude obsahovať nálepky s laminovaciou fóliu. Sú tak odolné voči drobným odreninám. Taktiež si nevyžadujú náročnú údržbu. Postačí ich pretrieť teplou mydlovou vodou. Nožičky nočného stolíka sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jeho jednoduchá manipulácia v priestore. Tovar bude dodaný v rozloženom stave spolu s priloženými zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť14 kg
Rozmery50 × 40 × 47 cm

Nastavenie súkromia

  Necessary

  Advertising

  Analytics

  Other

  Mojekralovstvo.sk
  Menu