Písací stôl s kontajnerom – Hudba

100.00  s DPH

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: 14-21dní

Detský písací stôl s kontajnerom s motívom Hudba. Výška 74 cm a šírka 133 cm. Kontajner obsahuje malý odkladací priestor a dve zásuvky. Slovenský výrobok.

Popis

Detský písací stôl dodávame aj spolu s kontajnerom. Je určený na odkladanie všetkých potrebných vecí – zošitov, písacích potrieb, výtvarných potrieb a iných vecí. Môžeme tak povedať, že ide vlastne o nábytkovú zostavu. Jej veľkou výhodou je, že je cenovo prijateľnejšia ako, keby ste kúpili písací stôl a kontajner samostatne. Taktiež máme v ponuke písací stôl so zásuvkami.

Rozmery stola: výška 74cm x šírka 130cm x hĺbka 55cm.
Rozmery kontajnera: Výška 65cmšírka 40cm x hĺbka 50cm.

Písací stôl s kontajnerom, podobne ako ďalšie naše produkty, je vyrobený z bielej drevotriesky o hrúbke 18mm, takže je dostatočne pevný na dlhoročné používanie.  Má oblé hrany, vďaka čomu výrazne predchádzame možnému poraneniu dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri pohybe. V prípade, že sa rozhodnete objednať si tento stôl spolu s motívom, bude obsahovať nálepky potiahnuté laminovacou fóliou, ktoré už budú nalepené na nábytku. Sú odolné voči drobným odreninám. Taktiež si nevyžadujú náročnú údržbu prežoe postačí ich pretrieť teplou vodou. Nožičky stola sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jeho jednoduchá manipulácia v priestore. Kontajner je na kolieskach. Tovar bude dodaný v rozloženom stave spolu s priloženým zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť45 kg
Rozmery55 × 130 × 74 cm

Nastavenie súkromia

  Necessary

  Advertising

  Analytics

  Other

  Mojekralovstvo.sk
  Menu