Skriňa – Auto – M

175.00  s DPH

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: 14-21dní

Detská skriňa s motívom Auto – veľkosť M. Rozmery 180cm x 80cm x 50cm. Má tri zásuvky a ponúkame variant s poličkami alebo poličkami aj závesnou tyčou.

Zrušiť výber

Popis

Dodacia doba: 7–14dní

Naša detská skriňa poskytne Vám a Vášmu dieťaťu dostatok priestoru potrebného na uloženie množstva vecí, ako sú hračky, oblečenie, prechodná obuv a iné.  Ponúka 3 zásuvky, ktoré sú dostatočne veľké pre Vaše potreby. V snahe maximálne vyhovieť vašim požiadavkám ju vyrábame v nasledujúcich variantoch:

 Variant A) dve poličky po celej šírke skrine,

Variant B) predelená skriňa s dvoma poličkami a zároveň s vešiakom.

Táto detská skriňa, podobne ako ďalšie naše nábytky je vyrobená z bielej drevotriesky. Má oblé hrany, vďaka čomu sa výrazne znižuje riziko poranenia dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri páde.

Rozmery skrine sú: výška 180cm x šírka 80cm x hĺbka 50cm

V ponuke máme tiež šatníkové skrine o šírke 40cm, ktoré sú vhodné na vyplnenie malých priestorov v izbe pre získanie veľkého úložného priestoru.

Obrázkové motívy sú špeciálne nálepky potiahnuté laminovacou fóliou (máme v ponuke veľké množstvo detských motívov). Nálepky sú prilepené na zodpovedajúcich častiach skrine. Sú odolné voči drobným odreninám. Taktiež nevyžadujú náročnú údržbu, stačí ich pretrieť teplou mydlovou vodou. Nožičky skrine sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jednoduchá manipulácia v priestore. Tovar je dodaný v rozloženom stave spolu s priloženými zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť45 kg
Rozmery50 × 80 × 180 cm
Variant skrine

Variant A, Variant B

Nastavenie súkromia

  Necessary

  Advertising

  Analytics

  Other

  Mojekralovstvo.sk
  Menu