Menu

Písací stôl so zásuvkami - Madagaskar

 

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: 14-21dní.

Rozmery písacieho stola sú: výška 74cm x šírka 130cm x hĺbka 55cm

Ponúkame ľavé aj pravé prevedenie stola.

Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

95.00  s DPH

Vymazať

Detský písací stôl patrí do každej izby, kde je školopovinné dieťa. Dodávame ho spolu s 2 zásuvkami, do ktorých sa zmestia potrebné školské zošity, knihy, pomôcky ale aj iné neškolské veci.

Ponúkame 2 varianty písacieho stola:

  • písací stôl ľavý – má zásuvky na ľavej strane stola,
  • písací stôl pravý – má zásuvky na pravej strane stola.

Detský písací stôl má rozmery:

Rozmery písacieho stola sú: výška 74cm x šírka 130cm x hĺbka 55cm

Kompletná ponuka detských stolov a príslušenstva

V ponuke máme variantu písacieho stola s kontajnerom alebo v prípade, že vám stôl neponúka dostatok úložného miesta, tak máme v ponuke aj samostatné kontajnery.

Písací stôl so zásuvkami, podobne ako ďalšie naše produkty, je vyrobený z bielej drevotriesky o hrúbke 18mm, takže je dostatočne pevný na dlhoročné používanie.  Má oblé hrany, vďaka čomu výrazne predchádzame možnému poraneniu dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri pohybe. V prípade, že sa rozhodnete objednať si tento stôl spolu s motívom, bude obsahovať nálepky potiahnuté laminovacou fóliou, ktoré už budú nalepené na nábytku. Sú odolné voči drobným odreninám. Taktiež si nevyžadujú náročnú údržbu prežoe postačí ich pretrieť teplou vodou. Nožičky stola sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jeho jednoduchá manipulácia v priestore. Kontajner je na kolieskach. Tovar bude dodaný v rozloženom stave spolu s priloženým zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.