Menu

Rozkladacia posteľ 180cm x 80cm Auto

 

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: 14-21dní.

Rozmery matraca postele sú: 180cm x 80cm

Ponúkame nasledovné varianty detských postelí:
s matracom alebo bez matraca,
– bez zábranky, s pevnou zábrankou
alebo odnímateľnou zábrankou,
s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru.

Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

158.00 259.00  s DPH

Vymazať

Premýšľate nad kúpou novej detskej postele pre svoje dieťa? Chcete, aby bola táto posteľ kvalitná a zároveň nezruinovala vašu peňaženku? V tom prípade si Vám dovoľujeme predstaviť našu detskú posteľ. Veríme, že Vášmu dieťaťu sa bude v tejto posteli sladko zaspávať a prijemne zobúdzať. V cene postele je aj rošt.

Matrac postele má veľkosť:   180cm x 80cm

Ponúkame nasledovné varianty detských postelí:

Chcete pozrieť našu ponuku detských postelí?

Jednolôžkové postele

Rozkladacie postele

Snažíme sa, aby ste si našli u nás v ponuke rôzne motívy pre chlapčenské postele ale aj pre dievčenské postele. Ku posteliam ponúkame aj nočné stolíky, ktorý sú vždy v danom vybranom motíve. V ponuke máme nočné stolíky jednozásuvkové, alebo dvojzásuvkové nočné stolíky.

Samozrejme, závisí iba na Vás, pre ktorý z variantov sa rozhodnete. V prípade, že chcete svojmu dieťaťu dopriať viac úložného priestoru, rozhodnite sa pre variant so zásuvkou. Táto detská posteľ, podobne ako ďalšie naše produkty je vyrobená z bielej drevotriesky. Má oblé hrany, vďaka čomu sa výrazne znižuje riziko poranenia dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek pri zásuvke, sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri páde.

V prípade, že sa rozhodnete objednať si túto posteľ aj spolu s motívom, bude obsahovať nálepky s laminovaciou fóliu. Sú tak odolné voči drobným odreninám. Taktiež si nevyžadujú náročnú údržbu. Postačí ich pretrieť teplou mydlovou vodou.

Tovar bude dodaný v rozloženom stave spolu s priloženými zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.