Menu

Skriňa - Jednorožec - S

 

Nábytok je na objednávku, dodacia doba: 14-21dní.

Rozmery skrine sú:
výška 180cm x šírka 40cm x hĺbka 50cm
.

tri zásuvky a dve poličky (3 úložné priestory).

Vyrábame slovenský nábytok spĺňajúci kritériá kvality a bezpečnosti.

110.00  s DPH

Dostupné u nášho dodávateľa

V našej detskej skrine šírky 40cm sa nachádzajú 2 poličky (3 úložné priestory) a 3 zásuvky, do ktorých sa zmestia rôzne veci, ako sú hračky, oblečenie, sezónne potreby a rôzne iné predmety, ktoré potrebujú uschovať. Vďaka menším rozmerom je vhodnejšia do menších priestorov, na vyplnenie rohu v izbe alebo ako doplnok k našej širšej skrini o šírke 80cm.

Táto detská skriňa, podobne ako ďalšie naše nábytky je vyrobená z bielej drevotriesky. Má oblé hrany, vďaka čomu sa výrazne znižuje riziko poranenia dieťaťa. Namiesto klasických úchytiek sme sa rozhodli použiť výrezy priamo v nábytku s cieľom zabrániť ublíženiu dieťaťa pri páde.

Chcete pozrieť našu ponuku detských skríň?

Obrázkové motívy sú špeciálne nálepky potiahnuté laminovacou fóliou (máme v ponuke veľké množstvo detských motívov). Nálepky sú prilepené na zodpovedajúcich častiach skrine. Sú odolné voči drobným odreninám. Taktiež nevyžadujú náročnú údržbu, stačí ich pretrieť teplou mydlovou vodou. Nožičky skrine sú vyrobené z plastového materiálu, vďaka čomu je možná jednoduchá manipulácia v priestore. Tovar je dodaný v rozloženom stave spolu s priloženými zrozumiteľnými inštrukciami na jeho presné zostavenie.